АСОРТИМЕНТ АГРОЕКСПЕРТ: ПРЕПАРАТИ УКРАВІТ ТА ІНШИХ ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ

Сільгосп- та агрохімія на допомогу аграріям

Агрохімія та сільгоспхімія – це науки, спрямовані на оптимізацію живлення рослин. Вивчають застосування добрив, захисних препаратів, інших засобів, що сприяють отриманню максимального врожаю. Такі препарати потрібні як професійним агрономам, а також господарям, що мають дрібне сільське господарство. Компанія Агроексперт має широкий асортимент насіння, засобів для сільськогосподарських культур. У нас можна придбати високоякісну продукцію українських, зарубіжних виробників. Препарати Укравіт, Альфа Химгруп є товарами вітчизняних компаній. До числа іноземних виробників входять Euralis, Saatbau, Monsanto, Syngenta, Pioneer, Maisadour Semences, Limagrain, KWS, Saaten Union, Bayer, NPZ – Lembeke, BASF, Arysta LifeScience, Du Pont, Nufarm, Sumi Agro.

АГРО КАТАЛОГ ТОВАРІВ

 199773914 1

Насіння

 

 199773914 2

Засоби захисту рослин

 

 199773914 3

Добрива

В асортименті препарати Укравіт і інших виробників

Агро каталог компанії містить наступні види товарів:

1. Насіння кукурудзи, соняшнику, рапсу, озимої й ярової пшениці, озимого ячменю, сорго, сої, овочів; 

2. Мікродобрива для бобових, зернових культур;

3. Усі види засобів захисту рослин (ЗЗР):

Агрохімія – Україна обирає Агроексперт

Продукти агрохімічної і сільськогосподарської промисловості користуються попитом в Україні. Популярними серед вітчизняних засобів є препарати Укравіт. ТОВ "Вінниця Агро Експерт" має ряд наступних переваг, що виділяють її серед конкурентів.

  • Надійні партнери – ми співпрацюємо з виробниками, що добре зарекомендували себе в Україні й у всьому світі. Препарати Укравіт і Альфа Хімгруп поза сумнівом відомі українським агрономам, а компанії Bayer, BASF, Du Pont давно посідають провідні позиції на світовому ринку. Ми реалізуємо продукцію цих і багатьох інших виробників.

  • Прозора взаємовигідна співпраця – якість продукції підтверджена наявністю усіх необхідних ліцензій і сертифікатів, також ми офіційно постачаємо препарати Укравіт. Крім того, наша компанія створює усі необхідні умови, щоб зробити співпрацю для клієнтів комфортною, приємною. Ми не лише реалізуємо продукцію за вигідними цінами, а також проводимо акції, робимо знижки, надаємо торгове кредитування.

  • Професійна підтримка. Якщо у вас виникнуть ускладнення при підборі засобу, фахівці Agroexpert візьмуть ґрунт з території вашої ділянки на аналіз, проведуть консультації та інші заходи, щоб вибраний комплекс приніс максимальний результат.

Якісні агро препарати – запорука гарного врожаю

Укравіт є визнаним лідером українського ринку ЗЗР і добрив. Ми пропонуємо агро препарати: Укравіт, Альфа Хімгруп, інших українських і зарубіжних виробників, що відповідають світовим стандартам, оскільки проводять ретельний контроль продукції. ТОВ "Вінниця Агро Експерт" офіційно постачає препарати Укравіт, а тому у нас ви завжди можете купити сертифікований товар.

Агроексперт – тільки кращі препарати за вигідними цінами

Звернувшись до нас, ви зможете придбати препарат з широкого спектру засобів зарубіжних і українських виробників за вигідними цінами, а також отримати професійну допомогу при підборі. Для мешканців Вінниці й інших міст України пропонуємо швидку доставку. Звертайтеся до Агроексперт – ми знаємо секрети гарного врожаю!

  

 

 ЗАМОВИТИ