КУПИТИ МІКРОДОБРИВА ДЛЯ ПШЕНИЦІ, СОЇ, КАРТОПЛІ ТА ІНШИХ КУЛЬТУР

Мікродобрива для пшениці та інших рослин для гарного врожаю

Мікродобрива являють собою комплекс корисних для рослин і ґрунту мікроелементів. Вони необхідні для поповнення запасів корисних речовин землі у випадку їх дефіциту. Та лише своєчасне застосування потрібного мікродобрива принесе користь. Правильно підібрати і недорого купити мікродобрива для пшениці й інших культур можна в ТОВ «Вінниця Агро Експерт».

 

препарати за виробниками:

ukravit

 Укравіт

 

alfa

Альфа Хімгруп

 

мікродобрива Купити рекомендуємо в ТОВ "Вінниця Агроексперт"

Якщо вам потрібні мікродобрива, купити їх можливо не лише в компанії Агроексперт. Але саме ми маємо ряд беззаперечних переваг, а саме:

 

  • Відомі партнери. Наша компанія реалізує мікродобрива від кращих українських виробників: Укравіт й Альфа Хімгруп. Якість їх продукції перевірена часом і підтверджена позитивними відгуками від аграріїв із усіх куточків країни;  

  • Вигідні торгові умови. Купити мікродобрива в нашій компанії не стане для вас фінансовою проблемою. Ми притримуємося гнучкої цінової політики, а також пропонуємо різноманітні знижки й акції, щоб кожен клієнт міг скористатися нашою продукцією. А для тих, хто має намір робити оптові закупівлі, ми пропонуємо торгове кредитування. Наша компанія цінує кожного клієнта, вона зацікавлена у плідній довгостроковій співпраці;

  • Професійна підтримка. Наші спеціалісти (за бажанням клієнта) можуть організувати професійний супровід, що включає в себе комплекс заходів, направлених на виявлення існуючих проблем, підбір відповідних препаратів.

Мікродобрива: класифікація та дозування  

Мікродобрива для сої й інших культур розділяють на групи, відповідно до їх діючої речовини. Виділяють такі види мікродобрив:

 

  • Борні – застосовуються для посіву овочевих чи бобових культур, які ростуть на дерново-підзолистому, дерново-глієвому й торф'яному ґрунтах. Використання даного мікродобрива здатне вилікувати, наприклад, льон від бактеріозу, картоплю від парші, коренеплоди від «гнилі сердечка» тощо. Використовувати слід від 0,2 до 0,5 г на 1 кв.м.  

  • Молібденові – використовують на посівах зернобобових і овочевих культур, що ростуть на луках, пасовищах. Недостатня кількість молібдену часто зустрічається на сірому лісному ґрунті й лучних чорноземах. Дані мікродобрива дозволяють істотно збільшити врожай. Необхідна кількість засобу складає 0,1-0,2 г на 1 кв.м.  

  • Марганцеві – застосовуються для удобрення овочевих і плодово-ягідних культур, дозріваючих на чорноземі або дерново-карбонатному ґрунті. Засіб варто використовувати в об'ємі 0,03-0,05 л 0,05% розчину сірчанокислого марганцю на 1 кв.м.

  • Мідні – використовуються для культур, які ростуть у низинних торф'яниках чи заболочених ґрунтах. Головною задачею цих препаратів є підвищення вмісту цукру в коренеплодах, вітаміну С в плодах. Дозування: 0,07-0,14 г на 1 кв.м.  

  • Цинкові – актуальні для плодових дерев, що ростуть на карбонатних ґрунтах із слаболужною, чи нейтральною реакцією. Недостатня кількість цинку може призвести до того, що на деревах замість нормального листя і плодів будуть утворюватися недорозвинені. Необхідність поновлення запасів цинку виникає у цілого ряду овочів. Необхідний об'єм препарату: 0,02-0,04 л на 1 кв.м.  

Рекомендуємо ознайомитися з продукцією компанії Укравіт, якщо вам необхідно купити мікродобрива для таких рослин як виноград, зернові, соя, картопля тощо (доречний вибір – препарат Авангард Р Бобові). Для бобових, а також кукурудзи підійдуть препарати Найс виробництва Альфа Хімгруп.  

Обирайте та замовляйте мікродобрива в Agroexpert  

ТОВ «Вінниця Агро Експерт» запрошує аграріїв із будь-якого регіону країни. У нас можна придбати за вигідними цінами мікродобрива для картоплі, сої, а також інших культур. Ми забезпечуємо доставку по всім містам України. Якщо ви не впевнені в своєму виборі, спеціалісти Agroexpert нададуть вам кваліфіковану допомогу. Адреса розташування  нашої компанії, де кожен може купити якісні мікродобрива: Україна, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 16А. Чекаємо на ваші замовлення!

 

 ЗАМОВИТИ