ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ АКАРИЦИДИ ДЛЯ РОСЛИН

Отрутохімікати: основне призначення

Рослина під час свого дозрівання піддається впливові різноманітних шкідників, серед яких одним із найбільш розповсюджених є павутинний кліщ. Він висмоктує сік рослини, в результаті чого вона слабшає і стає більш вразливою до вірусних і бактеріальних інфекцій.  Врешті-решт, якщо своєчасно не вжити заходів, рослина гине, а шкідник із неї переміщується на сусідню. Саме для знищення даних шкідників застосовують акарициди – речовини хімічного або біологічного характеру, що знешкоджують кліщів. Такі отрутохімікати разом із іншими засоби можна легко придбати у вінницькій компанії Агроексперт.

 

Препарати за виробниками:

 arysta

Arysta LifeScience

 

sumiagro

Sumi Agro

 

 

Акарициди: їх види й особливості

Сучасні акарициди ділять на три види:

 

 • інсектоакарициди. За ефектом дії схожі на акарициди та інсектициди. Окрім вищезазначених паразитів, вони також знищують комах. У дану групу як отрутохімікати входять засоби неорганічної сірки, фосфорорганічні сполуки й піретроїди;  

 • специфічні акарициди. Являють собою сполуки й суміші декількох з’єднаних між собою препаратів. Знищують переважно кліщів. До даної групи відносять досить багато речовин, що містять у своєму складі сірку, бром і  гетероцикли з азотом;

 • акарофунгіциди. Націлені на ліквідацію кліщів, патогенних грибків. Дана група є скоріш певним доповненням, бо її виокремлюють лише деякі спеціалісти.

Які рослини захищає акарицид

Акарициди як отрутохімікати використовують для захисту декоративних та кімнатних рослин, лісових зон, парків. Вони підбираються з урахуванням ряду певних факторів, основними серед яких визнано вид рослини і тип шкідника. Відповідно до вищезазначених критеріїв, можна купити наступні засоби:

 

 • для захисту яблуні – акарицид Омайт 75% ЕВ від Arysta LifeScience, а також акарицид Санмайт 20% з.п. виробника Sumi Agro;  

 • щоб знищити паразитів, що оселилися на сої або ж винограді, – акарициди Ортус к.с. (Arysta LifeScience) або Ніссоран з.п. (Sumi Agro).  

Як правильно застосовувати акарицид

Щоб обробка приносила максимальну користь, важливо дотримуватися 6 правил:

 

 • Правило №1. Розчин варто готувати відповідно до інструкції, що додається до конкретного акарициду.

 • Правило №2. Не варто змішувати різні акарициди. Можлива ситуація, коли отрутохімікати просто блокують один одного, а їх сумарна ефективність дорівнює нулю.

 • Правило №3. Ту частину розчину, що не використали, слід утилізувати. Повторно її використовувати суворо забороняється.

 • Правило №4. Застосовувати акарициди варто виключно за допомогою розпилювача.

 • Правило №5. Відповідні умови для проведення обробки – це ранок або вечір, відсутність вітру й температура від 15 до 25°C.

 • Правило №6. Акарициди з кишково-контактним впливом будуть ефективними лише при рівномірному, ретельному змочуванні, так як у протилежному випадку отрутохімікати можуть не проникнути вглиб рослини.

Крім загальних, є й індивідуальні рекомендації, що стосуються певних груп акарицидів. Наприклад, акарицид клофентезін ефективний проти яєць і личинок кліщів. Саме тому його використовують на ранніх стадіях розвитку паразитів. Засоби фенпіроксімату актуально використовувати проти личинок та вже дорослих кліщів, а акарициди на основі феназахіну можуть знищити кліщів на будь-якій стадії розвитку.

Якісні акарициди пропонує «Вінниця Агро Експерт»

Звернувшись за допомогою в компанію «Вінниця Агро Експерт», ви отримаєте:

 

 • якісні акарициди для рослин від провідних українських та зарубіжних виробників;

 • консультації від професійних агрономів щодо підбору отрутохімікатів для певної ситуації;

 • доступні ціни, акційні пропозиції, знижки на акарициди й іншу продукцію.   

Замовивши акарициди в нас, ви отримаєте їх у найближчий час, у будь-якому місті України, бо ми здійснюємо доставку по всій країні через відомі служби. «Вінниця Агро Експерт» – ваш помічник в питаннях догляду і захисту врожаю!

 

 ЗАМОВИТИ