ФУМІГАНТИ: КУПУЙТЕ ХІМІЧНІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН В УКРАЇНІ

Фуміганти для зерна – надійний захист від шкідників

Фумігація – це досить поширений та дієвий спосіб захисту зернових культур від шкідників, збудників хвороб. Хімічні речовини, що складають його основу, називають фумігантами. Вони діють як отрута в складі парів і газів. Їх ефективність безпосередньо залежить від якості й правильного застосування. Вибрати й придбати хімічні засоби захисту рослин за вигідними цінами ви зможете в компанії Агро Експерт.

 

препарати за виробниками:

ukravit

Укравіт

 

alfa

Альфа Хімгруп

 

Чому хімічний захист рослин варто довірити ТОВ «Вінниця Агро Експерт»

Наша компанія має певні переваги, котрі виокремлюють її з-поміж інших постачальників засобів по догляду за рослинами:

  • Agro Expert пропонує вигідні торгові умови. Якщо ви шукаєте, де саме придбати фуміганти, ознайомтеся з нашими пропозиціями. Крім низьких цін, ми також пропонуємо знижки, акції, торгове кредитування.

  • Ми створюємо сприятливі умови для довготривалої та плідної співпраці. Гарантуємо безперервне постачання препаратів, а також прозорі партнерські відносини.

  • Компанія імпортує винятково високоякісну продукцію відомих українських і закордонних виробників. У нас можливо придбати фуміганти української компанії Укравіт й Альфа Хімгруп, що зарекомендували себе не лише в нашій країні, але й поза її межами.

Хімічні засоби захисту рослин: види та особливості застосування

Фуміганти для зерна розподіляють відповідно до фізичних властивостей діючих речовин (ДР), що входять до їх складу та мають:

  • низьку температуру кипіння. Закипають вже при кімнатній температурі. Зберігаються у відповідних балонах, герметичних бляшаних банках;  

  • високу температуру кипіння. Зберігаються виключно в металевих бочках;

  • порошкову або іншу тверду форму. Виділення газу в подібних фумігантах відбувається за певних умов, наприклад, під час контакту з вологим повітрям. Зберігаються в герметично запаяних бляшаних банках або ж у флягах, зроблених із алюмінію.

Також  хімічні засоби захисту рослин умовно поділяються на дві групи:

  • піротехнічні – випаровуються з горючої маси після проникнення необхідної речовини;

  • електричні – випаровуються, коли вступає в дію електронагрівальний елемент.

Вибір засобу використання того чи іншого фуміганту залежить від властивостей його діючих речовин. Хімічний захист рослин, або ж фумігація, проводиться в теплицях, сховищах, трюмах, вагонах, на складах. Такій процедурі піддаються як зернові культури, так і поверхня ґрунту, нори гризунів. Дані засоби ефективні при обробці зерна, з метою його подальшого збереження.

Існує одна важлива рекомендація: перед застосуванням фуміганту в приміщенні, його слід звільнити від птахів, тварин, продуктів харчування. Це пов'язано з тим, що даний препарат досить токсичний.

До числа найбільш розповсюджених фумігантів в Україні належить:

  • Селфос ТБ від Укравіт – засіб захисту зернових культур. Діє під час контакту з повітрям. Застосовується в складських приміщеннях. Діючою речовиною в ньому являється фосфід алюмінію в дозуванні 560 г/кг.

  • Джин виробництва Альфа Хімгруп – препарат, що знищує шкідників зернових запасів у різні фази їх розвитку. Виділяє газ під час контакту з повітрям. Діюча речовина препарату – фосфід алюмінію в дозуванні 560 г/кг.

Поспішайте придбати якісні фуміганти в Agro Expert

В Україні досить багато магазинів, в яких можна купити фуміганти. Гарним рішенням буде обрати ТОВ «Вінниця Агро Експерт». Ми пропонуємо клієнтам вигідні умови для однієї покупки потрібного препарату, а також регулярних оптових закупівель. Крім того, ми здійснюємо поставку замовлення по всій країні, тому співпрацювати з нами легко й приємно як вінничанам, так і мешканцям інших міст. Agro Expert гарантує захист ваших зернових культур!

 

 

 ЗАМОВИТИ