ЯК ВИБРАТИ ТА КУПИТИ ІНСЕКТИЦИДИ У ВІННИЦІ: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ

Інсектициди – засоби проти комах

Інсектицидні засоби почали широко застосовувати з 1939 року, коли Мюллер відкрив інсектицидні властивості ДДТ (трихлорметилди(п-хлорфеніл)метан). Інсектициди – це речовини для захисту с/г культур, продовольчих запасів від шкідників, препарати проти перносників хвороб, ектопаразитів тварин. Інсектицидні препарати постійно оновлюються у зв'язку з появою видів, резистентних до них, а також через пошук речовин, безпечних для біосфери.

 

Препарати за виробниками:

ukravit

Укравіт

syngenta

Syngenta

basf

BASF

bayer

Bayer

arysta

Arysta LifeScience

du pont

Du Pont

nufarm

Nufarm

 sumiagro

Sumi Agro

 

alfa

Альфа Хімгруп 

 

 

Інсектициди та їх класифікація

1. По об’єкту застосування інсектици поділяють на:

 • афіциди (знищують тлю);

 • інсектоакарициди (ліквідують комах, кліщів);

 • ларвіциди (вбивають на стадії личинки);

 • овіциди (вбивають на стадії яйця);

 • аттрактанти (заманюють до пастки);

 • феромони (виділяються в атмосферу як сигнали сліду, їжі, парування);

 • репеленти (відлякують шкідників);

 • стерилізатори (запобігають розмноженню);

 • афіданти (зменшують апетит і відлякують від їжі)

2. За способом проникнення інсектициди діляться на:

 • кишкові (діють при потраплянні в кишечник);

 • фуміганти (проникають через органи дихання);

 • контактні інсектициди (всмоктуються через зовнішні покриви);

 • системні інсектицидні препарати (роблять рослину токсичною для комах)

Інсектициди: назви препаратів проти поширених шкідників

Інсектициди – це засоби проти комах, які завдають шкоди посівам, суттєво зменшують урожай, знижують якість продукції. Особливо від шкідників страждають картопля, плодові й зернові культури. Серед інсектицидів українського виробництва для захисту картоплі від колорадського жука та його личинок використовуються Антигусінь КС, Антиколорад КС, АЦ Люкс – Укравіт, Командор, Альфа Ацетаміприд виробництва Альфа Хімгруп; проти трипсів, п’явиць, тлі, клопів, пошкоджуючих зернові культури, – Антигусінь КС, Демівит КЕ, Антиколорад КС (Укравіт), Альфа Ацетаміприд (Альфа Хімгруп). Для збереженням сходів кукурудзи від метелика, західного кукурудзяного жука, дротяників використовують Антигусінь КС, Антиколорад КС – Укравіта.

 

Також попитом користуються закордонні інсектициди. Назви препаратів для захисту пшениці від трипсів, п’явиць, тлі, клопів, шкідливої черепашки: Актара 25 WG – Syngenta, Бі-58 новий, к.е. – BASF, Коннект – Bayer, Моспілан, ВП – Sumi Agro, Кайзо в.г. – Nufarm, Хлорпірівіт та Антиколорад КС – Укравіт . Для знищення плодожерок і довгоносиків, листоблішок, щитівок, золотогузів, що пошкоджують плодові дерева й ягідники, купують Масаї – BASF, Актара 25 WG – Syngenta, Кораген – Du Pont, Адмірал, КЕ – Nufarm, Моспілан, ВП – Sumi Agro, Фас КЕ Укравіт. В той же час в компанії «Вінниця Агро Експерт» можливо купити інсектициди широкого спектру дії, які знищують кліщів, тлю, міль, листкових нематод, кільчастих червів, шовкопрядів і інших комах-шкідників.

Інсектициди: фактори використання

На эфективність инсектицидів при внесенні впливають погодні умови. При наземному обприскуванні підвищити продуктивність можна зниженням підйому штанги, темпу обприскування, напору, збільшенням об’єму крапель і витрат рідини.

 

Інсектициди чутливі до якості води. Вона повинна мати рН 6,5-8, низьку жорсткість, електропровідність 0,3-0,7 mS/cm, температуру 18-35 °С, не містити частинок бруду. Обприскувачі слід налаштувати згідно інструкції та погодних умов.

Поспішайте купити інсектициди у Вінниці на вигідних умовах

У компанії «Вінниця Агро Експерт» вигідно та в обумовлені терміни можна купити інсектициди у Вінниці. Доставка по Україні, детальні консультації, перевірена продукція українських і світових виробників, гнучка система знижок партнерам, індивідуальний підхід до кожного клієнта – це переваги компанії. Пропонуємо купити інсектициди у Вінниці за вигідними цінами. Agroexpert – ваш помічнику догляді за врожаєм.

 

 

 ЗАМОВИТИ