ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ З ОБРОБКИ НАСІННЯ – КУПИТИ ПРОТРУЙНИКИ В ВІННИЦІ

 

Правильна обробка насіння є однією з ключових умов рентабельного виробництва й отримання гарного врожаю. З цієї метою досвідчені аграрії купують протруйники насіння. Це хімічні засоби захисту насіння від проникнення різних ґрунтових шкідників, комах і збудників інфекцій. Більшість протруйників насіння мають комплексний вплив на ряд шкідників, водночас ви можете підібрати протруйники проти грибкових інфекцій, збудників захворювань. Тому крім захисних функцій, вони використовуються з ціллю профілактики хвороб і шкідників.

 

Препарати за виробниками:

ukravit

Укравіт

syngenta

Syngenta

basf

BASF

bayer

Bayer

nufarm

Nufarm

sumiagro

Sumi Agro

arysta

Arysta LifeScience

alfa

Альфа Хімгруп

 

Протруйники насіння, їх види за характером дії

 

Перед тим, як купити протруйники насіння, важливо знати, яких видів вони бувають і для вирішення яких проблем використовуються. За видами ці засоби розділяють на фунгіциди й інсектициди. Дія перших направлена на боротьбу з хворобами, викликаними грибками та бактеріями. Другі використовуються для протидії комахам-шкідникам, які живляться насінням та руйнують кореневу систему рослин.

 

За спектром дії на рослини протруйники  бувають наступних видів:

  • однокомпонентні – направлені на боротьбу зі специфічною інфекцією чи збудником хвороби рослин;

  • протруйники комплексної дії – протидіють різним загрозам, в т.ч. скльовуванню птахами.

Види протруйників за характером дії:

  • контактні протруйники формують на поверхні насіння спеціальну захисну оболонку, тому їх використовують з метою профілактики від патогенних мікроорганізмів;

  • системні –  направлені на зниження небезпечних захворювань насіння.

Обробка насіння як найкращий спосіб захисту врожаю

Ціллю використання протруйників є захист рослин від хвороб, а також комах, які можуть розносити захворювання на інші рослини, так і самостійно наносити шкоду. Серед українських виробників, з метою захисту насіння зернових культур проти збудників грибкових хвороб і  ґрунтових шкідників, користуються попитом Матадор ТН, Супервін КС, Ультрасил компанії Укравіт, а також Венцедор, Діксіл-Ультра, Командор Екстра від Альфа ХімГруп.

 

Зарубіжні виробники пропонують наступні протруйники, а саме: компанія Syngenta для захисту соняшника, цукрового буряку, льону-довгунця, ячменю, озимої пшениці, картоплі від різних ґрунтових шкідників, пероноспорозу і коренеїду сходів розробила протруйники насіння Апрон XL 350 т.к.с., Круїзер 350 FS т.к.с, виробник BASF – Іншур Перформ т.к.с, Космос 250 т.к.с, Bayer – Гаучо 600 та Еместо Квантум, Nufarm – Гізмо 60 і Нупрід 600 к.с., Sumi Agro – Тачигарен з.п. і Фунабен Т 480 к.с., Arуsta LifeScience – Вітавакс 200 ФФ в.с.к і Ранкона І-Мікс МЕ.

Рекомендації щодо використання протруйників

Недостатньо купити протруйники – важливо знати, як їх правильно застосовувати. Протруєння насіння за допомогою фунгіцидів проводиться шляхом гідрофобізації або інкрустації, сухим способом чи зі зволоженням, капсулюванням або дражируванням. Інсектициди, в залежності від форми, наносяться шляхом запилення, обприскування, внесення до ґрунту, аерозольної обробки, фумігації й обробки насіння. На ефективність дії протруйників значний вплив має погода.

 

Не рекомендується проводити обприскування перед дощем, так як активні речовини змиє вода, або при сильному вітрі, адже протруйник може потрапити на інші рослини або у дихальні шляхи людини. Також є специфічні фактори, які необхідно враховувати при закупці та використанні протруйників, бо для кожного препарату вони індивідуальні.

Як вибрати та купити протруйники у Вінниці

Якщо ви вирішили купити протруйники у Вінниці чи найближчих областях, рекомендуємо звернутися до компанії «Вінниця Агро Експерт», тому що:

  • ми пропонуємо клієнтам можливість проконсультуватися у досвідчених спеціалістів відносно вибору будь-якого препарату;

  • реалізуємо винятково якісну продукцію;

  • здійснюємо доставку по Вінниці та інших містах України;

  • дотримуємося гнучкої цінової політики, дякуючи чому купити протруйник у нас може дозволити собі кожний аграрій.

Звертайтеся! Ми допоможемо вам вибрати необхідний протруйник швидко та ефективно!

 

 

 ЗАМОВИТИ