РОДЕНТИЦИДИ: ЯК ПРАВИЛЬНО ОБИРАТИ І ДЕ КУПУВАТИ ЗАСОБИ ВІД ГРИЗУНІВ

РОДЕНТИЦИДИ для Ефективної боротьби з мишами й гризунами 

Гризуни – досить поширені шкідники, які псують продукти, конструкції, прогризають ізоляцію електрокабелів, й не тільки.  На жаль, рослини своєю увагою вони також не оминули. Більш за все від цих шкідників страждають зернові культури. Миші з щурами їдять ще непророслі зерна, а також повноцінне колосся. Втрати зерна від них можуть досягати  50%  на 1 га, що досить суттєво. Для боротьби з ними використовують спеціальні засоби - родентициди.

 

препарати за виробниками:

 ukravit

Укравіт

 

basf

Basf

 

Надійна отрута для мишей і щурів: як обрати родентициди

Оскільки проблема гризунів є досить актуальною, то виникає питання: де варто замовляти родентициди. Купити їх можливо в магазинах аграрного напрямку. Однак компанія «Вінниця Агро Експерт» пропонує клієнтам найбільш вигідні умови. В число наших переваг входять: 

 • Комплексна професійна підтримка. Агрономи нашої компанії допоможуть обрати найбільш підходящі родентициди для конкретної ситуації, з урахуванням виду культури;

 • Асортимент. Крім родентицидів, ми пропонуємо безліч різних засобів захисту й мікродобрив, що допоможуть одержати максимальний врожай з будь-якого посіву;                                  

 • Вигідні цінові пропозиції. Кожен наш клієнт має змогу придбати товар, наприклад, родентициди, за доступною ціною, скористатися торговим кредитуванням, різними акційними пропозиціями, знижками. Політика компанії направлена на те, щоб співпраця з нами була максимально вигідною покупцям.

Родентициди:  класифікація,  характеристика, застосування

Як уже зазначалося раніше, родентициди – це спеціальні засоби для захисту різних культур від гризунів. Відповідно до механізму дії активних речовин, що входять до їх складу, вони поділяються на:

 • Отруту гострої дії – це родентициди, ефективність яких видно практично відразу після введення однієї дози. Боротьба з мишами та іншими гризунами починається з проявів перших симптомів вже через дві години. В подальшому виникає або відмова від приманок, або ж звикання;

 • Отруту хронічної дії (також називаються антикоагулянтами) – дані родентициди застосовуються малими дозами, мають тривалий латентний період.

Так, перевагою перших являється швидкість дії. Другі ж можуть похвалитися іншими перевагами.

 • Мала доза препарату не є небезпечною для тварин у випадку випадкового поїдання.

 • Антикоагулянти мають значно більшу кількість способів застосування. Їх використовують у вигляді харчових чи водяних приманок, отруйної піни, липкого покриття, а також крапель (метод обприскування).

 • Родентициди цієї категорії не провокують захисний рефлекс у гризунів.

Іншими словами, саме такі родентициди - це ідеальна отрута для мишей та щурів. Вона має приємний смак і запах, а також не викликає в них ніякої підозри, якщо раптом з'явиться можливість повторного поїдання приманки.

Крім індивідуальної інструкції до кожного препарату, родентициди мають деякі загальні рекомендації щодо свого застосування:

 • сезонне застосування приманок – це осінь і весна, так як саме в ці пори року  природної їжі у гризунів досить мало;

 • дозування та інтервал застосування препаратів вказані в інструкції до кожного з них. Радимо дотримуватися цих показників при роботі з ними. Відхилення ж можуть призвести до негативних наслідків;

 • родентициди слід застосовувати, враховуючи оптимальний температурний діапазон: від –25 до +10°C.

Що ж до того, який саме засіб від гризунів краще обрати та купити, то ми рекомендуємо наступні:

 • Бродивіт Р компанії Укравіт. Сильнодіючий родентицид масово знищує гризунів за 5-7 днів. Готується достатньо швидко та легко, не є токсичним;

 • Шторм 4G ВВ виробництва BASF. Крім ефективності, дані родентициди також мають такі переваги як тривалість дії, простота й зручність застосування. Крім того засіб  не пліснявіє, не розмокає, залишаючись привабливим для гризунів протягом всього періоду застосування.

Надійний захист від гризунів родентициди від AgroExpert

ТОВ «Вінниця Агро Експерт» цінує час і гроші кожного клієнта. Ми зацікавлені в довгостроковій продуктивній співпраці, тому прикладемо всі зусилля, щоб ви залишилися задоволеними нашою роботою. За необхідності наші співробітники допоможуть вам вибрати ефективні родентициди як надійний захист від гризунів, а кур’єри доставлять його в будь-яке місто України. AgroExpert – ми захистимо ваш урожай!

 

 ЗАМОВИТИ