Нові горизонти від компанії UKRAVIT

14-07-2017

 

Наприкінці червня група компаній UKRAVIT зібрала представників міжнародного бізнесу, найбільших агрохолдингів України, фермерів на Міжнародний День відкритих дверей «Нові горизонти». Захід відбувся у Черкасах, на базі виробничого комплексу ТОВ «Фабрика Агрохімікатів». 

Протягом дня усі запрошені мали змогу ознайомитися з науковими та виробничими досягненнями, побачити на власні очі виробничі потужності та технології групи компаній UKRAVIT. Вітчизняного виробника, який працює вже 18 років, випускає 135 продуктів, якими обробляють 3 млн. гектарів землі! А це становить 10% ріллі в Україні. 

 

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Як врятувати урожай від бур’янів?

12-07-2017

 

Працю в полі часто зводять нанівець бур’яни, і фермеру, щоб мати добрі врожаї, з ними треба боротися. «Борітеся й поборете» - як говорив класик.  Кожен господар обирає саме той метод контролю забур’яненості, який йому найбільше підходить.  І при  цьому більшість хоче мати  не лише найкращий  результат, а  ще й заощадити кошти. 

Запобіжні механічні заходи, такі як сівба очищеним від бур’янів насінням, постійне скошування бур’янів (до їх цвітіння!) забирають багато сил, але на жаль, не завжди дають результат, який задовольняє аграрія. До того ж, треба враховувати, що, наприклад, однорічні бур’яни, хоча і є менш небезпечними ніж багаторічні, але дуже швидко розмножуються насінням, тому не так вже й легко їх  повністю вивести з поля без допомоги хімічних препаратів. 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Приморозки: стрес і у фермерів і у рослин. Як діяти?

1-06-2017

 

Відомо, що зниження температури повітря, приморозки на поверхні ґрунту в 2017 році, викликали стрес та призвели до значного відмирання тканин молодих листків культур і, як наслідок, це може призвести до різкого зниження урожайності, якщо не вжити жодних заходів. Виникає запитання, що робити в таких випадках? AgroNews.ua звернулися за експертним коментарем з цього приводу до фахівців Групи компаній UKRAVIT

Слід відзначити, що за стресових умов у рослинах накопичується більша кількість фітогормону етилену (гормону старіння), проте синтез гормонів росту - ауксинів, цитокінінів та гіберелінів погіршується. Це призводить також і до погіршення синтезу амінокислот та білків. Проте відомо, що в синтезі ауксинів приймають участь такі елементи мінерального живлення – фосфор (Р), калій (K), цинк (Zn), марганець (Mn), бор (B), кальцій (Ca), цитокінінів – азот (N), гіберелінів – азот (N) +волога.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Найефективніший захист ріпаку: поради аграріїв

захист ріпаку
технологія вирощування ріпаку

23-05-2017

Ріпак: технологія вирощування та захист посівів

Однією з найцінніших олійних культур є ріпак. Технологія вирощування даної сільськогосподарської рослини з урахуванням кліматичної зони, погодних умов, дотриманням усіх технологічних норм під час висівання та подальшого сходження культури, дозволяє значно підвищити її урожайність.

 

Необхідно враховувати і принципи сівозміни, особливості обробітку ґрунту, терміни і способи сівби. Окрім того, слід забезпечити своєчасний захист ріпаку від шкідливих організмів, хвороб, бур’яну. Адже при несвоєчасній обробці посівів засобами захисту рослин втрати врожаю можуть сягати до 80%.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтегрований захист соняшнику: основні рекомендації

захист соняшнику
вирощування соняшника

22-05-2017

Соняшник: технологія вирощування та особливості догляду за посівами

Основною олійною культурою в Україні є соняшник. Технологія вирощування з дотриманням усіх технічних норм під час висівання, принципів сівозміни, правильна обробка посівів дозволяють отримати високий рівень урожаю.

 

Проте щорічне збільшення посівних площ під даною сільськогосподарською рослиною, призвело до поширення значної кількості збудників хвороб, бур’янів, шкідників. Лише своєчасний захист соняшнику дозволить підвищити якість урожаю.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Захист кукурудзи: сучасні методи боротьби зі шкідниками та бур’янами

захист кукурудзи

27-04-2017

Надійний захист кукурудзи – 100% примноження врожаю

Кукурудза – одна з провідних зернових культур в Україні. Її урожайність значною мірою залежить від кліматичних умов зони, в якій вона вирощується. Але не менш важливу роль відіграє система захисту кукурудзи від рослинних та тваринних шкідників.

 

За даними Української академії аграрних наук у вегетаційний період кукурудзу вражають близько сотні бактерій та грибів, вірусних хвороб. Окрім того, великого збитку завдають комахи, гризуни, бур’яни. Для того, аби зменшити втрати врожаю і підвищити якість матеріалу для посіву, необхідно проводити комплекс агротехнічних заходів, які дозволять забезпечити захист кукурудзи на етапах сходження і розвитку культури.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Захист зернових культур від шкідливих організмів: рекомендації експертів

захист зернових

6-04-2017

Сучасні підходи до вирощування зернових культур

Зернові культури займають близько половини усіх засіяних сільськогосподарських земель. Проте щороку внаслідок шкоди, завданої посівам шкідливими організмами, бур’янами, хворобами, врожай зазнає серйозних втрат. Тому кожен аграрій знає, що лише комплексний захист зернових дозволить отримати якісний посівний матеріал і підвищить урожайність.

 

Досягти цього можна лише при раціональному виборі засобів захисту рослин і їх правильному застосуванні. Це дозволяють забезпечити захист зернових як на етапах сходження культури, так і її подальшого розвитку. Пам’ятайте, своєчасний захист зернових – це правильний крок до досягнення вершин лідерства з виробництва зерна!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Віталій Ільченко став переможцем у номінації «Аграрій 2016 року»

27-03-2017

 

25 березня 2017 року в Національній опері України відбулася двадцять перша урочиста церемонія нагородження лауреатів загальнонаціональної програми "Людина року"-2016. Переможцем у номінації «Аграрій року» став  Віталій Ільченко, власник  групи компаній UKRAVIT.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Зміни в законодавстві, що регулює обіг пестицидів та агрохімікатів в Україні

12-05-2016

 

Законодавче регулювання дозвільних процедур та склад органів, що контролюють обіг пестицидів і агрохімікатів в Україні в даний момент знаходяться у стані суттєвих змін.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Bayer CapSeal - мобільний додаток для перевірки автентичності продукції

10-03-2016

 

У 2016 році компанія «Байєр» запроваджує новий захист пакування CapSeal третього покоління. Окрім складної голограми, наклейка містить QR-код. Цей QR-код, у поєднанні з мобільним додатком для смартфону, перетворює новий захист пакування CapSeal на інтерактивний.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ