Про компанію «Вінниця Агро Експерт»

AGROEXPERT В СФЕРІ ДОГЛЯДУ ТА ЗАХИСТУ ВРОЖАЮ

Компанія «Вінниця Агро Експерт» заснована у 2011 році як приватна організація, що займається дистрибуцією високотехнологічних препаратів для рослин і зернових культур. За 5 років своєї діяльності вона здобула імідж надійного партнера й отримала визнання клієнтів зі всієї України. Якісні засоби догляду та захисту врожаю необхідні як професійним фермерам, так і звичайним громадянам, які вирощують різноманітні культури на своїх присадибних або дачних ділянках. Якщо ви один із тих, хто піклується про свій урожай та активно шукає ефективний препарат, звертайтеся до нас за професійною допомогою.

ШИРОКИЙ ВИБІР ПРЕПАРАТІВ ВІД КРАЩИХ ВИРОБНИКІВ

Agroexpert займається оптовою, а також роздрібною торгівлею ЗЗР, мікродобривами, насінням польових культур, стимуляторами й регуляторами росту рослин, активно співпрацюючи не лише з провідними компаніями України, а й із багатьма закордонними фірмами. В число наших партнерів входять такі провідні виробники як Укравіт, Альфа Хімгруп (Україна), Syngenta, BASF, Bayer, Du Pont, Nufarm, Sumi Agro та інші. Асортимент продукції Агро Експерт постійно оновлюється, щоб задовольняти бажання чи потреби кожного клієнта.

ОСНОВНІ КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ АГРО ЕКСПЕРТ

Обираючи між компаніями-постачальниками засобів по догляду за рослинами, правильним рішенням буде віддати перевагу саме компанії Агро Експерт, і ось чому:

  • Гнучка цінова політика. Купівля засобів для посіву в нашій компанії не обернеться для вас великими матеріальними витратами, бо для клієнтів постійно діють різноманітні акції, знижки, а також їм надається торгівельне кредитування.
  • Професійний супровід клієнта. Це комплекс послуг від компанії Агро Експерт, що включає в себе різноманітні заходи, направлені на допомогу при виборі препарату, найбільш підходящого для конкретної ситуації. Допомогу нададуть спеціалісти з великим досвідом роботи, саме тому ми гарантуємо, що їхня консультація буде для вас максимально корисною.
  • Вигідні умови для довгострокових партнерських відносин. Agroexpert гарантує клієнтам безперервні постачання якісної продукції. Співпраця відбувається максимально прозоро. Крім того, наша діяльність підтверджена відповідними ліцензіями на ведення сільськогосподарської діяльності.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ НАШ АГРО-САЙТ – ЗАХИСТИМО ВРОЖАЙ РАЗОМ

Ми знаходимося у Вінниці, проте зробити замовлення й отримати бажаний товар можна з будь-якого міста України. Для цього варто лише залишити відповідну заявку через наш агро-сайт. Компанія Agroexpert гарантує захист вашого врожаю! Розпочніть співпрацю з нами вже зараз!