Професійний агрономічний супровід

Своєчасні правильні рекомендації наших агрономів дозволять уникнути помилок та підвищити якість Вашого врожаю.

Рослинництво сьогодні - наукоємке виробництво, в якому некомпетентність, необгрунтоване рішення навіть на одному з етапів можуть призвести до недоотримання або втрати дорогоцінного врожаю.

Дуже часто у агрономів в господарствах не так багато в руках інструментів та можливостей, що дозволяють точно ідентифікувати проблему для прийняття оптимального рішення. Тим більше, що агроном вирішує не тільки питання агрономічного характеру, а часто перевантажений організаційними та управлінськими завданнями.

Тому наш підхід - комплексний професійний супровід та допомога кваліфікованих фахівців.

Ми пропускаємо через себе неймовірну кількість наукової інформації, різних методик, численний досвід і масу ідей, перевіряємо різні технології та підходи застосування тих чи інших видів засобів захисту рослин, насіння, добрив. На виході отримуємо максимально вивірені рекомендації, що підходять до конкретної ситуації на полі.   Ми можемо полегшити Вам працю та пропонуємо такий комплекс послуг:

  •  знайомство з господарством, яке ми приймаємо на обслуговування;
  •  комплексне агрохімічне обстеження грунтів;
  •  спільно з господарством складаємо карту сівозміни на майбутній сезон з підбором сортів і гібридів насіння;
  •  складаємо план застосування мікрододобрив конкретно для кожного поля;
  •  аналіз насіннєвого матеріалу;
  •  маршрутні обстеження полів протягом польового сезону;
  •  аналіз по кожному полю після закінчення сезону.

Завдяки нашій компанії і нашим висококваліфікованим спеціалістам,  Ви отримаєте не тільки продукцію з догляду та захисту рослин, а й нашу цінну допомогу в отриманні високих, здорових врожаїв.