Гербіцид Селефіт, КС новітній контроль бур’яну

гербіцид Селефіт

Селефіт: надійний захист сільськогосподарських культур

Гербіцид Селефіт від компанії Укравіт – вибірковий гербіцид, який активно бореться із однорічними дводольними (редька дика, лобода (види), вівсюг звичайний, осот (види) тощо) та  злаковими (просо (види), тонконіг (види) тощо) бур’янами.

 

Переваги застосування препарату:

 • розширений спектр контрольованих бур’янів (злакові та дводольні) у посівах різних культур;

 • залежно від погодних умов препарат до двох місяців (5-7 тижнів) ефективно бореться з рослинними шкідниками;

 • гербіцид Селефіт ефективно поєднувати у бакових сумішах з іншими ґрунтовими пестицидами на основі ацетохлору та метолахлору;

 • нетоксичний для людей/тварин, не забруднює довкілля

Гербіцид Селефіт: основні характеристики та механізм дії

Основна діюча речовина гербіциду Селефіт – прометрин, 500 г/л. Якщо застосовувати гербіцид Селефіт до сходження бур’янів, то діюча речовина поглинається як наземною частиною – стеблом та листям – рослинного шкідника, так і його коренем. Якщо ж вносити препарат уже після сходження бур’яну, то прометрин проникає до клітин рослини через листя, блокуючи процеси фотосинтезу. У результаті це призводить до швидкої загибелі бур’яну.

 

Препарат являє собою концентрат суспензії. За хімічною групою відноситься до похідних триазину.

 

Гербіцид Селефіт поєднується з іншими ґрунтовими пестицидами, які використовуються для обробки одних й тих ж культур. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клубки тощо свідчать про сумісність вибраних речовин.

 

За класифікацією ВООЗ гербіцид Селефіт має 2-ій клас небезпеки. Після обробки посівів коріандру, сої, картоплі, моркви, гороху та соняшнику працівники сільського господарства можуть продовжувати відповідні механізовані роботи уже через 3 дні. Для ручних робіт термін обмеження виходу сільгосппрацівників на посіви коріандру, сої, картоплі, моркви становить 7 днів, соняшнику – 15 днів, для посівів гороху – не визначається.

 

Упаковка препарату – двадцять літрів.

Гербіциди для картоплі: особливості застосування

Посіви за увесь період дозволяється обробляти препаратом лише один раз.

 

Культура

Дозування, л/га

Спосіб та період обробки

Картопля, соя

3,0-4,0

Оббризкування ґрунту проводити до сходження культурних рослин

Соняшник  

2,0-4,0                         

Оббризкування ґрунту проводити до або після висівання культури, але до її сходження

Коріандр  

3,0-4,0

Оббризкування ґрунту проводити до сходження культурних рослин або у фазі 2-3 справжніх листків у культури

Горох

3,0-5,0

Оббризкування ґрунту проводити до сходження культурних рослин

Морква  

2,0-3,0   

Оббризкування ґрунту проводити до висівання або у фазі 1-2 справжніх листків у культури

 

Час від обробки культур препаратом до їх збору:

 • коріандр – місяць;

 • картопля – 3 місяці;

 • морква – 4 місяці.

Нормативні розрахунки розчину, в основі якого післясходовий гербіцид для картоплі та інших культур Селефіт, – 200-300 л/га. При цьому варто звернути увагу на вміст гумусу в ґрунті та механічний склад ґрунту. Для оббризкування посівів, що ростуть на важких ґрунтах з високим вмістом гумусу, дозування препарату буде максимальним, а для легких ґрунтів з невисоким вмістом гумусу – дозування варто зменшити. Якщо використовувати гербіцид Селефіт у суміші з препаратом на основі ацетохлору (ХОРТУС), то співвідношення речовин має бути один до одного. Дозування не має перевищувати 2,0 л/га. Якщо не дотримуватися пропорцій, то пестициди можуть чинити отруйну (токсичну) дію на культуру.

 

Для ефективної дії препарату необхідно врахувати ряд умов:

 • оббризкування проводити лише на підготовленому та зволоженому ґрунтові (при недостатній волозі ґрунту необхідно зробити неглибоку заробку препарату);

 • безвітряна суха погода;

 • оббризкувати посіви до 10 год. ранку та між 6 та 9 год. вечора;

 • після оббризкування не рекомендується проводити обробіток ґрунту між рядками.

Замовляйте післясходовий гербіцид для картоплі у Agroexpert

Потрібен гербіцид для картоплі? Тоді продукція, яку ви можете замовити у ТОВ “Вінниця Агро Експерт”, стане надійним захисником вашого врожаю. На сайті компанії ви можете детально ознайомитися з інструкцією щодо застосування препарату, проаналізувати механізм та спектр дії засобу. Agroexpert  пропонує лише якісну продукцію від українських та закордонних виробників. Замовити гербіцид Селефіт та інші препарати ви можете за адресою: м. Вінниця, вул. Стрілецька, 16А або на нашому сайті зі зручною доставкою по всій Україні.

 

 

 ЗАМОВИТИ