Широкий асортимент продукції

Ми пропонуємо широкий асортимент засобів захисту рослин, насіння та мікродобрив. З радістю допоможемо виростити, доглянути та захистити Ваш врожай.

НАСІННЯ. Правильний вибір насіння - основа отримання високого та якісного врожаю, а відповідно, і доходу для сільгоспвиробника. Наша широка продуктова лінійка насіння кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку, зернових колосових культур представлена якісними відомими світовими брендами: "Monsanto", "Syngenta""Euralis""Limagrain""KWS""Saaten Union""Maisadur semences""Saatbau""Du Pont Pioneer""Bayer" та ін.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН. Захист рослин від шкідливих факторів - бур'янів, хвороб і шкідників - є одним з ключових елементів в технології обробітку сільськогосподарських культур. Створення для рослин сприятливих умов вегетації в конкурентній боротьбі з шкідливими організмами є пріоритетним завданням агронома. Співрацюючи з лідерами вітчизняного та світового ринку: "Укравіт""BASF", "Du Pont Pioneer", "Bayer", "Syngenta""Саміт-агро Юкрейн", "Альфа хімгруп", ми пропонуємо препарати, що відповідають найвищим міжнародним стандартам якості, безпеки, екологічності. Світовий досвід, новітні технології та інноваційні розробки наших партнерів, а також широкий асортимент засобів захисту рослин і гнучка система знижок дозволяють нам зробити пропозиції по комплексній системі захисту будь-якої сільськогосподарської культури, що здатні задовольнити найвимогливіших клієнтів.

МІКРОДОБРИВА. Забезпечення рослин поживними речовинами, в тому числі мікроелементами, - важлива складова технології вирощування врожаю, що гарантує його нормальний ріст, розвиток і стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. Наша компанія пропонує високотехнологічну продуктову лінійку мікродобрив від найкращого відчизняного виробника "Укравіт".